top of page

BÜŞRA BABADAĞ 

THETAHEALING® EĞİTMEN VE DANIŞMANI

1991 yılında Kırıkkale’de doğdum. Lisans eğitimim dahil bütün eğitim hayatımı İzmir’de tamamladım ve hayatıma İzmir’de devam etmekteyim. Benim yolum kurumsallıktan spiritüelliğe uzanan bir yol. Kurumsal hayatımda durup bir mola vermek istediğim sırada Thetahealing® girdi hayatıma. Kendimi iyileştirmek için çıktığım bu yolda birçok mucizeye şahit olduktan sonra önce Uluslararası Thetahealing® uygulayıcılığı eğitimlerimi tamamladım ve sonrasında eğitmeni oldum.

Spiritüel Koç, Eğitmen kimliği ve Yaşam Koçluğu yanında Kadim nefes teknikleri, meditasyon eğitimleri, MERKABA, Kuantum alan, NLP, Thetahealing® gibi ruhsal konularda ve kadim bilgelik konusunda uzman bir danışman olarak siz değerli kalplere yardımcı olmak için buradayım.
Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip, yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür.  Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarınızı yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz.

bottom of page